Contact

Voorzitter Corien van Vliet
e-mail: voorzitter@volkstuinwoerden.nl

Secretaris Anton Janmaat
e-mail: secretaris@volkstuinwoerden.nl

2e Secretaris Annemiek van der Vijver

Penningmeester Bart Briedé
e-mail: penningmeester@volkstuinwoerden.nl

Voorzitter Tuincommissie Breeveld

vacature
e-mail: breeveld@volkstuinwoerden.nl

Voorzitter Tuincommissie Stekkie/Waardesedijk
Theo Edelbroek
e-mail: waardsedijk@volkstuinwoerden.nl

Voorzitter Parkzicht
Wim van Dijk
e-mail: parkzicht@volkstuinwoerden.nl

Redactie Tuindersinfo
Klaas van Amerongen, Petra Lafeber
e-mail: redactie@volkstuinwoerden.nl

Website Vereniging Tuinders Woerden
Petra Lafeber
e-mail: webmaster@volkstuinwoerden.nl