Contact

Tijdelijke voorzitter Anton Janmaat,
e-mail: voorzitter@volkstuinwoerden.nl

Secretaris Anton Janmaat,
e-mail: secretaris@volkstuinwoerden.nl

2e Secretaris Annemiek van der Vijver,

Penningmeester Bart Briedé,
e-mail: penningmeester@volkstuinwoerden.nl

Tuincommissie Voorzitter Breeveld

Jan Klee,
e-mail: breeveld@volkstuinwoerden.nl

Voorzitter Stekkie/Waardesedijk:
Theo Edelbroek: t.edelbroek@casema.nl

Voorzitter Parkzicht:
Wim van Dijk
e-mail: parkzicht@volkstuinwoerden.nl

Redactie Tuindersinfo
Klaas van Amerongen en Dick de Jong
e-mail: redactie@volkstuinwoerden.nl

Website Vereniging Tuinders Woerden
Dick de Jong
e-mail: webmaster@volkstuinwoerden.nl